Dlaczego my?

Kwiaciarnia Borówkowa 2 mieści się w gminie Bielany Wrocławskie, zobacz dlaczego warto skorzystać z naszych usług.

borówkowa 2

Oryginalne kompozycje ze świeżych kwiatów

Jeśli potrzebujesz bukiet urodzinowy, bukiet ślubny, bukiet na specjalne okazje: dzień mamy, chrzest, rocznicę, to jesteś w dobrym miejscu. Nasze kompozycje są zawsze wykonywane ze świeżych kwiatów.

Stawiamy na estetykę i piękno. Podczas projektowania bukietów trzymamy się ściśle określonych zasad, ale i dajemy się ponieść nutce fantazji i kreatywności.

Prowadzimy usługę wysyłki kwiatów. Nasza usługa kwiaty online działa na terenie Bielan Wrocławskich, Wrocławia i okolicznych miejscowości.

Tworzymy bukiety od 2012 roku

Nasze doświadczenie florystyczne sięga 2012 roku, natomiast kwiaciarnię Borówkowa 2 otworzyliśmy 16 października 2017 roku. Od tamtej pory tworzymy dla was kompozycje kwiatowe, które przykuwają uwagę.

Stare przysłowie mówi, że trzeba mieć rękę do kwiatów. Do naszej pasji dodajemy również  wiedzę. Dopiero połączenie pasji i wiedzy wynikającej z doświadczenia daje najlepsze efekty.

Podczas procesu tworzenia bukietów, wiązanek, słojów ozdobnych, stroików świątecznych czy pudełek kwiatowych kierujemy się ścisłymi zasadami.

Dobrze wykonany bukiet powinien stać samodzielnie. Zawdzięcza to idealnemu balansowi ciężkości i doborowi kwiatów. Zwracamy uwagę na kolory, kształt oraz okazję, którą kwiaty będą uświetniały.

Nasze dzieła można było zobaczyć na 5 Biegu Bielańskim, licytacji charytatywnej w Ślęży czy w koreańskiej restauracji Dalbit. Mamy na swoim koncie niesamowite realizacje, ale nie znaczy to, że stoimy w miejscu.

Rozwijamy się, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i obecną modą, dlatego ostatnio uczestniczyliśmy w targach Special Days 2020.

borówkowa 2

Dlaczego Borówkowka 2?

8-letnie doświadczenie

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam tworzyć dzieła sztuki, które zachwycą wasze oczy. Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoją wizję, a my ją zrealizujemy.

stacjonarnie i internetowo

Prowadzimy stacjonarną kwiaciarnię w Bielanach Wrocławskich na ul. Borówkowej 2, ale jesteśmy też obecni w internecie. Wejdź do naszego sklepu online, zamów kwiaty i czekaj na dostawę.

szybko i profesjonalnie

Każde zamówienie realizujemy szybko i profesjonalnie. Jeśli zapomnisz o czyiś urodzinach, dniu mamy lub innej okazji, zamów kwiaty z dowozem w Kwiaciarni Borówka 2. Kwiaty otrzymasz w tym samym dniu.