Kwiaty do restaucaji i biura

Naszą ofertę florystyczną kierujemy do restauracji, kawiarni, hoteli i innych biznesów stawiających na estetykę. 

borówkowa 2

Regularna dostawa świeżych kwiatów

Jesteśmy ekskluzywną kwiaciarnią w Bielanach Wrocławskich. Tworzymy kompozycje kwiatowe do restauracji, biura, hoteli, kawiarnii i wiele innych. Korzystając z naszych usług o nic nie będziesz musiał się martwić. Doskonale wyczujemy twój gust oraz styl wystroju twojego lokalu. Regularnie będziemy odwiedzać twoją restaurację, aby zmienić kwiaty na świeże. Jeśli chciałbyś coś trwalszego, możemy Ci zaproponować nasze autorskie lasy w szkle, które są pięknymi kompozycjami roślin, szkła, kamyków, trawy i ziemi, które razem tworzą dzieło sztuki przypominające kawałek lasu.

borówkowa 2

Indywidualna wycena

Szukasz kwiatów ciętych lub doniczkowych do swojej restauracji, biura, hotelu, na recepcję? Dla przedsiębiorców chcących upiększyć swoje lokale w Bielanach Wrocławskich, Wrocławiu i okolicach mamy specjalną ofertę. Przy dużych zamówieniach lub współpracy okresowej oferujemy atrakcyjne ceny. Nasza współpraca pozwoli Ci upiększyć swój biznes w rozsądnych cenach, a dodatkowo wszystkim się zajmiemy. Jedyne o co będziesz musiał się martwić to przyjęć faktury i jej opłacenie. Zapraszamy do współpracy.

borówkowa 2

Duży wybór kwiatów

Nasza ekskluzywna kwiaciarania jest zaopatrzona w najpiększniejsze gatunki kwiatów. Jeśli czegoś nie znajdziesz w naszej kwiaciarni, to z pewnością sprostami twoim wymaganiom i ściągniemy egzotyczne, wyjątkowe okazy specjalnie dla ciebie. Znamy florystykę od podszewki, więc jeśli nie wiesz jakie zamówić kwiaty do restauracji, biura lub hotelu, po prostu zadzwoń do nas. Doradzimy i pomożemy utworzyć zamówienie, które spełni twoje oczekiwania.

borówkowa 2

Dlaczego Borówkowka 2?

8-letnie doświadczenie

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam tworzyć dzieła sztuki, które zachwycą wasze oczy. Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoją wizję, a my ją zrealizujemy.

stacjonarnie i internetowo

Prowadzimy stacjonarną kwiaciarnię w Bielanach Wrocławskich na ul. Borówkowej 2, ale jesteśmy też obecni w internecie. Wejdź do naszego sklepu online, zamów kwiaty i czekaj na dostawę.

szybko i profesjonalnie

Każde zamówienie realizujemy szybko i profesjonalnie. Jeśli zapomnisz o czyiś urodzinach, dniu mamy lub innej okazji, zamów kwiaty z dowozem w Kwiaciarni Borówka 2. Kwiaty otrzymasz w tym samym dniu.